Poradenstvo a tréning

Myslíte to s kávou na svojej prevádzke vážne a ste ochotní zmeniť doterajšie návyky?
Rozmýšľate nad otvorením prevádzky?
Potrebujete poradiť s kávou, s kávovým menu, alebo samotnou prípravou priamo na vašej prevádzke?
Vieme zaistiť kompletné riešenie od kávy, až po samotné vybavenie pre prácu. Skonzultujeme vašu terajšiu situáciu a nastavíme vám koncept profesionálnej prípravy kávy. Poradíme vám aj správne technické vybavenie pre vašu prevádzku. Aj u vás môžu vaši zákazníci dostať správne zdravo pripravenú kávu.

  • špecializujeme sa priamo na školenia na prevádzke na veciach, ktoré bežne používa váš personál.
  • naučíme vašich zamestnancov, ako správne pripravovať rôzne kávové nápoje – čo je espresso , cappuccino a iné kávové špeciality.
  • vysvetlíme, ako vypracovať coffee menu.
  • ukážeme a naučíme, ako sa starať o kávovar a mlynčeky, ako správne nastavovať mletie

Profesionálny personál , profesionálna príprava kávy – spokojný zákazník, ktorý sa bude opätovne vracať na dobrú kávu. Odovzdávame dlhoročné skúsenosti vám a tým aj šírime kávovú kultúru.
Profesionálne riešenie pre vašu kaviareň .

Individuálny tréning

Si človek zanietený do kávy a chceš sa viac zdokonaliť v príprave cappuccina ? Latte art? Pozeráš neustále na youtube videa, ale akosi sa ti nedarí? Nie je problém. Samostatný výcvik zameraný na Latte art priamo u teba na prevádzke. Tréning zameraný na problematiku prípravy cappuccina a kreslenie do cappuccina technikou latte art. Neváhaj a kontaktuj svojho BARISTU – on ti s tým pomôže. Samozrejme je možnosť po dohode využiť priestor kaviarne U Baristu a samotný tréning Latte Art, alebo ukážky domácej prípravy kávy absolvovať priamo v kaviarni.

Catering

Chcete mať na svojej oslave, akcii, alebo svadbe profesionálnu prípravu kávy? Nie je problém. Zorganizujeme v spolupráci s ďalšími profesionálmi pre vás catering na kávu na profesionálnej úrovni. Espresso , cappuccino, alebo ochutené kávy, poprípade trendy brewing – príprava alternatívnych káv cez chemex , V60 a iné. Ochutnajte rôzne chute z rôznych kútov sveta a vyčarujte úsmev na tvárach svojich hostí. Sme tu pre Vás.

Individuálny tréning
Poradenstvo
Catering

Domáca príprava kávy

Máte doma rôzne pomôcky na prípravu kávy napr. Mokka Express, Frensh press a iné? Neviete ako ich správne používať? Akú kávu použiť a ako ju správne namlieť? Napíšte nám v rýchlej správe a dohodnite si termín u nás. Radi vám s tým pomôžeme, zaučíme vás správnej príprave a odporučíme vám vhodnú kávu.

Váš Barista je tu pre Vás.

Všetky služby sú spoplatňované osobitne podľa individuálnych
osobných dohôd.